•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


בדק בית, במחירים המתאימים לכל כיס

לעומת עבודת הקודש שעושים המהנדסים המומחים של בדק בית המחיר שאתה משלם הוא סמלי ביותר. הרבה פעמים ליקויים שמוצאים הם מסכני חיים והעובדה שמצאו אותם עבורך שווה הכול.

בדק בית, מציל חיים במחירים קטנים

כאשר מתעורר בך חשד שמשהו לא תקין בבית בו אתה שוהה עם אשתך וילדתך או שעבר זמן רב מאז הזמנת מהנדסים מומחים על מנת שיעשו לך בדק בית אנו מציעים לך מכול הלב לא לזלזל ולקרוא להם. העובדה שהכסף אותו גובים המהנדסים הוא נמוך בהרבה לעומת העבודה היסודית ומצילת החיים שהם עושים גם צריכה לדרבן אותך לבקש את שירותם על כל מקרה שלא יבוא. בנוסף, חשוב לדעת שעלות בדיקת בדק בית משתנה בהתאם לגודל המבנה וכמובן כמה שהמבנה גדול יותר ויש יותר מה לבדוק המחיר עולה. למרות זאת עדיין המחיר שווה את השקט הנפשי שלך ואת הידיעה שהכול תקין בבית או לחילופין הידיעה מה לא תקין, איך אפשר לתקנו וכמה יעלה התיקון הנחוץ. למהנדסי בדק בית טובים חייב להיות הניסיון לבדיקת כל סוגי המבנים כגון: דירות חדשות, דירות יד שנייה, רכוש משותף בבנין מגורים, מבני ציבור, מבנים מסחריים ומבנים מיוחדים (כגון קירות תומכים, עבודות פיתוח וכדומה).

כיצד עליך להתכונן לפני שמגיעים אלייך מהנדסי בדק בית

הרבה שואלים את עצמם האם צריך להכין משהו לפני שמגיעים לבדיקה מהנדסים מומחים. התשובה היא כן, על מנת שהבדיקה תהיה הכי מעמיקה שאפשר ותביא לתוצאות הכי נכונות עליך להכין מסמכים על פי סוג הבית שיש לך. אם יש לך דירה חדשה או מבנה יש צורך להכין את תוכניות הבנייה, מפרט טכני וכל מסמך אחר אשר לדעתכם יכול לעזור למהנדסים לבצע את עבודתם בבדק בית. אם ברשותך מבנה של דירה או בית שהוא יד שנייה ויותר אתה צריך ללכת למחלקת ההנדסה של העירייה בעיר מגורך ולבדוק אם יש להם תוכניות של הבית ואם כן לצלם עותק, דבר זה יקל מאוד על המהנדסים שהזמנת לעשות את עבודתם כראוי. כמובן שלא משנה איפה אתה גר ואיזה מבנה יש לך אתה צריך לדאוג מראש שתהיה למהנדסים גישה לכל חלק וחלק במבנה, שהדלתות יהיו פתוחות לרווחה וכמו כן שיהיה במבנה סולם על מנת להגיע לאזורים גבוהים יותר וכלים אחרים שלדעתך יוכלו לעזור באם יש.

מהנדסי בדק בית, מה בעצם הם בודקים ומה כוללת חוות דעתם

בבדיקת בדק בית של מהנדסים מומחים נערכת בדיקה מקיפה בכל סוגי המבנים והבתים על מנת לראות שהבית או המבנה ראויים למגורים ולשהייה של בני אדם ללא סכנה כלשהי. סוגי ליקויים אשר יכולים להיות במבנה או בבית הם מגוונים ורבים כגון: נזילות מים, חדירת רטיבות, אטימה לקויה, ליקויים אשר יכולים להוביל את הבית לקריסה בזמן רעידות אדמה, בשימוש מסוכן ומסכן חיים בחומרי בניה זולים ובאיכות ירודה, אי עמידת הבית בדרישות התקנים של מכון התקנים הישראלי או תקנות התכנון והבניה, בית או מבנה שהשהייה בו אינה בטוחה, נזקים שיכולים להיגרם מהבנייה או מהשנים שעברו, נזילות מים ואטימה לקויהועוד. חוות הדעת של המהנדסים היא חשובה ומעמיקה וכוללת פירוט כל ליקויי הבנייה שנמצאו, התאמה לדרישות התקנים והתקנות למועד הבניה, בדיקת התאמה למפרט הטכני והתוכניות שצורפו להסכם המכר (בדירות חדשות), פירוט התיקונים הנדרשים לצורך ביצוע בדק בית ואומדן עלויות לביצוע התיקונים בצורה הטובה והנכונה ביותר. בגלל כל האמור לעיל אם בדק בית לא נעשה אצלך בתקופה האחרונה אז הגיע הזמן