•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


הגלובליזציה בתחום הטלפוני

Video conference – הטלפון הגלובלי

ואם תרצו, הטלפון בשירות הגלובליזציה. וייאמר לזכות הטלפון שגם בצורתו הישנה הוא קירב מרחקים אבל, עדיין, בתקופות קודמות הוא היה מאד מוגבל ואילו עכשיו, עם הפיתוחים האלקטרוניים הממוחשבים, אבדו הגבולות ואבדו המרחקים. ועד כדי כך הם אבדו ש Video conference היא אפשרות לדבר עם מישהו שנמצא רחוק וגם לראות אותו על המסך. Video conferencing מתבצעת כל הזמן, בעיקר בעסקים, ועוד מעט תיחשב לכלי שאי אפשר בלעדיו. ואפשר לשמוע את הטלפון אומר: אלכ, תקופות קודמות, כאילו שאנחנו מדברים על מאות שנים.

 

מכל מקום,Video conference  היא בבסיסה שיחת ועידה אבל תודות לסיבים אופטיים שנשתכללו עד הקצה, היא מאפשרת, כאמור, לראות את המשתתפים. עכשיו כבר אי אפשר לדבר תוך כדי שירבוט קווים הזויים על דפי נייר כי כולם רואים אותך. וחוץ מזה מבטך נעוץ במצלמה שמולך. כן, יש משהו כמעט מביך ב Video conference אבל, מביך או לא, היא בכל זאת חוצה גבולות, מרחקים ולא אכפת לה מה אומר השעון.

 

לכאורה, אפשר להשתמש בסקייפ או בוובינר אבל, ראשית כל הסקייפ מחייב קירבה אל המחשב והכוונה לקירבה פיזית לא לתחושות סנטימנטליות. וזאת למרתו שלרבים מאתנו יש כאלו כלפי המחשב שלהם. בכל אופן, שיחת ועידה בסקייפ מחייבת קירבה של המשוחחים אל המחשב שלהם. לעומתה, Video conference באמצעים החדישים מאפשרת לדוברים להתרחק גם מטרים ספורים מן המחשב ומן המכשיר. תשאלו את נקסטל, היא מביאה את המכשירים האלה.

 

מרכזים לשיחות Video conference

יש חברות שהציבו את הטכנולוגיה באולמות ואלה עומדים להשכרה עבור חברות ואנשי עסקים. מדובר בציוד משוכלל ומפותח, כי השילוב של תמונה עם קול על גבי מסכים מרובים וגדולים, הוא בסך הכל לא פשוט. באולמות האלה אפשר לעשות Video conferencing  גם בין אנשים רבים ולעתים אפשר להשיג תמונה של רוב החדר עבור כל אחד מן הדוברים. לפעמים לא כדאי לחברה לרכוש את המוצרים המושלמים ולהתקינם במשרדים שלה כי שיחות ה Video conference  שלה לא נערכות בתדירות מספיק גבוהה. עדיין, Video conference  תהווה פתרון גם עבורה.

אל האתר