•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


המעלות של יוטיוב בשיווק העסק

 

 

 

המעלות של יוטיוב בשיווק העסק

 

יוטיוב ידוע כאתר בו אפשר לחפש סירטונים שונים ובין היתר כאתר לשמיעת מוזיקה. אך נתון נוסף וחשוב המאפיין את יוטיוב הוא שזהו האתר השני בגודלו לטובת חיפוש. כתוצאה מכך יוטיוב הפך עם השנים לאתר אפקטיבי לפרסם את העסק באמצעות שיווק ביוטיוב. וזאת משום שיוטיוב מספק אפשרות בהצגת העסק על ידי סרטונים דבר אשר לא מתאפשר במנועי חיפוש אחרים והרי ידוע שאפקט של סרטון הינו בעל השפעה רבה על הצופים בו.

פרטים על האתר יוטיוב

יוטיוב במהלך השנים הפך למעשה לאתר החיפוש השני בגודלו, כאשר זהו אתר בו הגולשים נחשפים לכמות מדהימה של סרטונים כאשר הערכה היא שישנם בערך כמילאירד צפיות ביום. נתון משמעותי זה הפך את יוטיוב לפלטפורמת אטרקטיבית לשיווק ביוטיוב. כתוצאה מכך כמות עצומה של בעלי עסקים יוצרים סרטונים על מנת להעלות אותם ליוטיוב לטובת פרסום ביוטיוב. יוטיוב בשנים האחרונות משום האופציה לקידום ביוטיוב, יצא בשיווק תוכנית שותפיה כאשר זו מאפשרת לרשתות תוכן אשר מייצרות את הסרטונים להיות שותפות ברווחים.

האפשרויות לשימוש בפרסום ביוטיוב

ביוטיוב קיימות שתי שיטות לשיווק ביוטיוב, כאשר האחת ממש בזהה לגוגל והרי שהיא קידום ממומן אשר הנתון היחיד ששונה מגוגל הוא שקידום ביוטיוב נעשה בשימוש של קידום סרטונים ביוטיוב.

שיטה נוספת לפרסום ביוטיוב היא קידום סרטונים ביוטיוב באופן אורגני כשבשיטה זו משתמשים בסרטון כאמצעי לקידום ביוטיוב. כאשר על בעלי העסקים ליצור סרטון, שאותו מעלים ליוטיוב עם מילות מפתח שאליהן למעשה יקושר הסרטון ובאמצעותם ישוייך הסרטון לתוצאות החיפוש. יש לשים לב להקשר של הסרטון בכדי שזה יופיע במקום הרלוונטי אליו נתון זה משמעותי בשל קביעת איכותו על פי כמות הצפיות.

חשוב לדעת כי לא צריך להיות גוף גדול עם תקציבי גדולים על מנת לבצע קידום ביוטיוב מוצלח ומועיל.הכלים השונים אותם מציע האתר לפרסום ביוטיוב מאפשרים גם לבעלי עסקים קטנים לקבל חשיפה מקסימאלית כמעט בחינם או בעלויות נמוכות מאוד. כמו כן, גוגל מציג בתוצאות שלו את הסרטונים ביוטיוב כאשר בגוגל הסרטון מופיע תצוגה מקדימה של תמונה סטטית עם פירוט על אורך הסרטון שם משתמש ותאריך העלאה

טיפ לטובת קמפיין שיווק ביוטיוב

חשוב להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע בתחום קידום אתרים אשר מתמחה בשיווק בגוגל. כמו כן מומלץ לוודא שאותו בעל מקצוע גם מתמצה בבניית אתרים על מנת שאם יהיה צורך להוסיף תכנים לאתר הרי שזה ידע לתת מענה בנושא בצורה מקצועית ויעילה.