•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


מגוון חבילות הספא

 

 

 

מגוון חבילות הספא

 

על מנת למקסם את חווית טיפולי הספא, כדאי לבצע בחירה בחבילת ספא אשר מתאימה לכם במידה  מרבית כאשר היא משקפת את רצונכם לאופי הטיפול. החוויה באתרי הספא בארץ ברוב המקרים מתחילה בנשנושים ושתייה קלה. אך חשוב לדעת כי לא מומלץ לא להרבות באכילה משום שזו עלולה להשפיעה על החוויה של טיפול הספא. נתון שחשוב לדעת הוא כי הטיפול אשר רכשתם יבוצע על ידי אדם מקצועי ובעל ניסיון בתחום. כמו כן, חבילות הספא השונות מאופיינות במחירים אטרקטיביים ונוחים של פינוקים ושירותים אשר ניתנים באתרי הספא.

מה ניתן למצוא באתרי הספא

 

אתרי הספא השונים משלבים מגוון רחב של  אטרקציות שונות הנמצאות למעשה ברוב אתרי הספא אשר מכבדים עצמם כאשר מתקנים אלה הם בין היתר סאונה יבשה או רטובה, ארוחות רומנטיות ברמה גבוה, ג'קוזי, בריכה, ועוד. בנוסף למתקנים אלה הרי שכמובן ישנם מגוון רחב של טיפולי ספא כשישנה אפשרות לקבל טיפול על ידי שני מטפלים מיומנים ובעלי נסיון לזוג בו זמנית אשר מתבצע בחדר משותף על מנת לאפשר ליצור פרטיות ואינטימיות בין הזוג כחוויה רומנטית. כמו כן, קיימות אופציות שונות למקרה שבו מגיע זוג כמו לדוגמא אמא ובת או זוג חברות טובות אשר מתעניינות בוורסיה שונה של טיפולי ספא, כאשר חבילות ספא אלה יתאימו לסוג כזה של מקרים כך שלמעשה כל אחד יכול למצוא את חבילת ספא המתאימה לצרכיו ולדרישותיו.

מה מומלץ למטופל לעשות לאחר ובזמן הטיפול בספא

 

יש חשיבות רבה מצד המטופל בספא להפנות את תשומת הלב לרגשות שלו אשר ייתכן ויתעוררו במהלך ועקב העיסוי, משום שרגשות אלה יעצימו את חווית הטיפול בספא.

חשוב לדעת כי מומלץ לעשות ג'קוזי חם או אמבט חם עם מלחים, מאחר ואלה מועילים בהרגעת השרירים בגוף בצורה ניכרת ומהירה יותר. כמו כן, באמצעות מלחים אלה אשר באמבט החם או בג'קוזי נוצר מצב בו מתבצעת יציאת רעלים שונים מגופכם וכתוצאה מכך גופכם מתנקה.

על המטופל מומלץ להיות עירני לגופו מאחר וקיימת אפשרות שלאחר העיסוי תרגישו בכאב כלשהו וזאת מהסיבה שאינכם רגילים לקבל מסאג'ים. כמו כן, חשוב וכדאי לרשום את הכאבים האלה בכדי תהייה באפשרותכם ליידע את המעסה בפעם הבאה כשתגיעו לטיפול של מסאג'.

מומלץ להרבות בשתיה בעיקר לאחר עיסוי. וכמו כן, יש חשיבות רבה למנוחה שלאחר הטיפול בספא וזאת משום שגופכם נמצא במצב של רגיעה ובהחלט לא מומלץ לצאת לאימון גופני אחרי מסאג' מאחר שהשרירים בגוף רפויים ויכולים להתפס.