•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


סטטוסים מצחיקים לפייסבוק

אותה רשת חברתית האדירה בתבל, רשת הפייסבוק, מאפשרת לנו לשמור על קשר ולעדכן את הידידים שלנו איזה שנבחר ללא תלות במיקומם על הגלובוס.
אנחנו יכולים לעדכן את הידידים שלנו בפייסבוק בתצלומים, טקסט, ווידאו וכן לשלב בין שלושת הדברים באיזה דרך שרק נעדיף על מנת למסור מסרים שונים, תמונות משפחתיות, בשורות משמחות וכל דבר שנבחר.
הטכניקה שבה אנו יכולים לשמור על הקשר וגם מעדכנים את עמוד הבית שלנו בפייסבוק, ה"קיר" , היא מועברת באמצעות עדכון ה"סטטוס" שברשותינו.
ה"סטטוס" הוא למעשה האמצעי שלנו לשלוח לפירסום כל דבר שנעדיף על ה"קיר" של הפייסבוק שלנו או על ה"קיר" של חברינו ברשת הפייסבוק.
הכתיבה של הסטטוסים הפכה להיות לתרבות של ממש וניתן לראות כל מיני אתרים שונים ברשת המציעים שורה ארוכה של סטטוסים לפייסבוק למטרת פרסום בחינם כאשר כל מה שנותר לכולנו זה רק לבחור את אותם הסטטוסים לפייסבוק שנרצה לפרסם.
בקרב סוגי הסטטוסים הרבים אפשר למצוא סטטוסים מצחיקים לפייסבוק אשר הפכו די מפורסמים ב"קיר" של הרבה מאד משתמשים ברשת הפייסבוק.
אפשר למצוא באתרים של סטטוסים לפייסבוק על פי רוב סטטוסים מצחיקים לפייסבוק ההופכים את ה"קיר" של כל משתמשי הרשת החברתית למבדרים ומצחיקים ביותר.
בדיחות וציטוטים מצחיקים
תוכניות בטלוויזיה, מקרים רבים בחיינו, ריאליטי, חדשות שונות ברחבי העולם וכן הלאה מצבים שונים ומצחיקים מהנעשה בעולם ובעיקר מהקולנוע והמדיה נהיים ל "שפת היום יום" שלנו.
ציטוטים מבדרים מסרטי בורקס, קטעים של סטנד אפ וכדומה אוסף גדול של תכנים מופצים באתר הפייסבוק.
סטטוסים מצחיקים לפייסבוק כוללים גם בדיחות לרבות בדיחות על עדות שונות, בדיחות על מצבים מסויימים, בדיחות על סטנד אפ בדיחות על אישי ציבור ועוד, שורה ארוכה של בדיחות שנכנסות לקטגוריה של סטטוסים מצחיקים לפייסבוק וזוכים לפרסומים רבים באתר הפייסבוק.
סטטוסים מצחיקים לפייסבוק הפכו למאד מפורסמים בפייסבוק הכוללת בתוכה למעלה מ 3 מיליארד משתמשים פעילים.
קצב פרסום הסטטוסים לפייסבוק נעשה לדבר שבלתי ניתן להבנה כאשר מידי יום ביומו עולים ברשת יותר מ - 10 מיליארד סטטוסים לפייסבוק כאשר  קטגוריית סטטוסים מצחיקים לפייסבוק תופסת חלק גדול מיתר הסטטוסים שמפורסמים ברשת.
העלאת סטטוסים מצחיקים ובדיחות מצחיקות לפייסבוק הפכה כמו סוג של תחרות בין אותם חברים ברשת הפייסבוק יחד עם השתדלות להיעשות משתמש הפייסבוק שיש לו את ה"קיר" המשעשע יותר מכולם.