•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


פוריות נשים וגברים

 

 

פוריות נשים וגברים

 

אי פוריות היא זוג שמנסה מעל לשנה להביא ילד ולא מצליח, זאת לאחר קיום יחסי מין מלאים ללא אמצעי מניעה. כאשר זוג לא מצליח להורות יש לבדוק את הגורמים והסיבות. טעות לחשוב שהאישה לבדה היא הגורם לאי הפוריות ובמקרה של אי פוריות יש לטפל בבני הזוג כגוף ונפש אחד. הרפואה הסינית בהחלט מבחינה ומאבחנת את הסיבות לאי הפוריות בשיטות מסורתיות. לדוקטור לי יש את הניסיון והכלים להצלחה הן כרופאת נשים והן כמטפלת ברפואה הסינית. הטיפולים נעשים בשילוב של אקופונקטורה וצמחי מרפא, בעזרתם ניתן לאזן את המחזור, להשפיע על אספקת דם טובה לרירית הרחם, לסייע לביוץ תקין, לשפר את איכות הביצית ובכך להגדיל את סיכוי האישה להרות.

 

ניתן גם ללוות את האישה במהלך טיפולי הפריה (IVF)וטיפולים הורמונליים. ד”ר לי עוזרת לנשים להיכנס להריון באמצעות צמחי מרפא סיניים ואיזון המרידיאנים בגוף. כשהבעיה היא בגבר, לעיתים מקורה בספירת זרע נמוכה ותנועתיות ירודה, מורפולוגיה שגויה של הזרע או נטייה לדלקות במערכת המין הגברית ובנוזלי הזרע עצמו. דוקטור לי , מטפלת באמצעות שילוב מספר שיטות מתחומי הרפואה המשלימה והרפואה הסינית. יש לציין כי שילוב הטיפול בשני בני הזוג מגביר את הסיכוי להצלחה.

 

דיקור סיני וצמחי מרפא בשילוב עם טיפולי הפריה

נתן לטפל בשיטת דיקור סיני שהוא חלק מרפואה סינית בשילוב עם טיפולי פוריות קונבנציונאליים כדי להוריד את רמת החרדה ולהקל על ההתמודדות המטלית הלא פשוטה שכורכה בטיפולים. דיקור סיני מקל על תופעות הלוואי שנגרמות עקב לקיחת הורמונים. כמו כן, בגלל שלמצב נפשי יש חלק אדיר בהצלחת טיפולי פוריות, דיקור סיני עוזר בגלל שטיפול נכון ויעיל מביא להורדת סף החרדה אצל האישה והחזרתה לאיזון מנטאלי.

 

כיצד דיקור סיני מטפל באי פוריות

דיקור סיני יכול להסדיר את הביוץ ואת המערכת ההורמונאלית, להגביר את זרימת הדם אל מערכת הרבייה ובכך לשפר את עיבוי הרירית ברחם ואת קליטת העובר.

 

עבור פריון מוצלח, הין, יאנג, צ’י ודם בגוף על פי רפואה סינית צריכים להיות מאוזנים כדי ליצור תמצית חיים חזקה. תמצית החיים היא כוח הרצון שלנו, אנרגיה שאחראית על הגדילה והתפתחות שלנו, ולכן גם אחראית על תהליכי הרבייה והפקת חיים חדשים. אם תמצית החיים חלשה, האישה תתקשה לייצר ביציות או הזרע להפרות אותן.

 

דיקור סיני ברפואה סינית ישאף למלא מחדש את מאגרי הדם והצ’י בגוף, להגביר ולרענן את תמצית החיים, להסיר את החסימה בכבד ולהביא לאיזון הורמונלי, לשחרר את שרירי הבטן והתכווצויות ברחם ולהזרים אנרגיה לאברי הרבייה על מנת לאפשר כניסה להריון.