•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
החלפת קישורים איכותית לפי נושא
 


קצת על פלטפורמת השיווק פייסבוק

 

 

 

קצת על פלטפורמת השיווק פייסבוק

 

אי אפשר להתעלם מכך שפייסבוק הינו פלטפורמה בעלת כוח ועוצמה ברמה מקומית והעולמית. ולכן הפך ככלי לשיווק בפייסבוק באינטרנט. האתר המצליח שאב אליו מאות מיליוני גולשים במרוץ השנים, אשר על פי הנתונים מעבירים בו שעות רבות מידי חודש.

פייסבוק נחשב כיום לאחת הפלטפורמות לפרסום מהגדולות והחשובות בעולם לצד גוגל ומציעה למפרסמים אמצעי פרסום וניהול עצמי מדהימים. כשלמעשה ממש כגוגל, גם פרסום בפייסבוק מצריך אנשים מקצוענים ומביני עניין בכדי שיושגו מיקסום של התוצאות ויעילות של תקציב הפרסום.

ובכן קיימות נקודות חשובות שעליכם לשים עליהן את הדגש בקמפיין קידום בפייסבוק:

קביעת יעדים:

בכדי ליצור פרסום בפייסבוק יעיל ומקצועי קיים הצורך לקבוע את יעדי הקמפיין שלך ולפעול על פיהם. כמו כן, יש לקבוע מה ברצונך לבצע בשיווק בפייסבוק כאשר עומדות לפניך מספר של אפשרויות והן:  ייצירת מודעות לעסק שלך (awareness), ליצור תנועה לאתר שלך( traffic), לקדם אירוע (event), או אם ברצונך לקדם מכירות (sales). כל אלה ועוד הן אופציות בקידום בפייסבוק, כאשר יש צורך לפרסם את המודעה המתאימה לפי היעד שלך. כמו כן, חשוב לבחור את קהלי היעד שלך בין אם מדובר בתחומי העניין שלהם, מאיזה איזור הם ועוד.

קביעת טקסט ותמונה

משקל רב וחשיבות עצומה ניתנים לקריאייטיב של המודעה בשיווק בפייסבוק, הטקסט המורכב בה והתמונה המוצגת. כאשר השאיפה היא לבחור טקסט ותמונה שימשכו את העין. לאלמנט הויזואלי בפרסום בפייסבוק יש חשיבות רבה ולכן כדאי לבחור בצבעים בולטים משום שאלה מושכים את תשומת הלב הגולש. כמו כן, המלל של המודעה נדרש להיות מנוסח בצורה מיקצועית כשהוא בולט ושונה, כך שלמעשה נתונים אלה יביאו לתנועה לאתרכם

ביצוע ביקורת

אחת האופציות היעילות לשיפור קידום בפייסבוק הוא בדיקה מתמדת של יעילותו שלו. יש צורך להעלות מספר קמפיינים של שיווק בפייסבוק מקביל ולבדוק אותן באופן שוטף ואת יעילותם. מודעה שמביאה תוצאות נמוכות יש להסיר אותה מהסיבה שהיא גוזלת תקציב ותשומת לב מהמודעות האכותיות באמת. כמו כן, חשוב מאוד לעדכן פרטים רלוונטים בשיווק בפייסבוק על מנת שהמודעה אכן תשקף את המוצר או השירות אותו אתם מציעים.

טיפ חשוב!

מומלץ להסתייע בבעל מקצוע בתחום הפרסום בפייסבוק שמתמחה גם בבניית אתרים מהסיבה שבעל מקצוע כזה אם יהיה צורך בהוספת תוכן לאתר ידע לתת מענה לכך בצורה מקצועית מקסימלית