אם אתם רוצים לעשות כסף באינטרנט על ידי שיווק העסק החדש שלכם, שיווק תוכניות שותפים או מוצר / שירות שאתם מציעים למכירה, בוודאי כבר הבנתם שלאחר בניית המודל העסקי שלכם, אתם חייבים להתחיל לשווק את המוצר או השירות שלכם באינטרנט, על מנת לקבל חשיפה מספקת למוצר שלכם שתוביל למכירות משמעותיות.

רוצים ללמוד איך לעשות כסף באמצעות הרשת החברתית שלכם? ואפילו להציע הצעות שאי אפשר לסרב להן, לחברים שלכם ולמעגלי החברים שלהם?

כדי להרוויח יותר כסף מהעסק שלכם, וודאי שמעתם על אפשרויות לפרסם בפייסבוק ואף לשווק בפייסבוק וברשתות חברתיות שונות, בחינם, באמצעות שיווק ויראלי או יצירת דפים עסקיים למטרות שיווק.

אז איך מקדמים את הדף העסקי שלכם, משיגים עוד מנויים רציניים ויוצרים חשיפה אדירה למותג או העסק החדש שלכם?

הנה כמה רעיונות טובים לשיווק חינמי בפייסבוק:

ראשית, צרו דף עסקי המפרט את פרטי העסק שלכם ואת השירותים או המוצרים השונים שאתם מציעים למכירה.

לאחר מכן צרו דפי מבצע או כמה חבילות אטרקטיביות שתוכלו לשווק באמצעותן את העסק שלכם. הדפים הללו צריכים לכלול הצעות שאי אפשר לסרב להן: מתנה חינם, כמו מדריך מקוון בנושא העסק שלכם, חבילת מבצע אטרקטיבית, מוצר משלים בחינם וכדומה.

הדרך הטובה ביותר להציע מוצר חינם היא לכתוב מדריך מקוון חינם בנושא ההתמחות שלכם. אם למשל, אתם מוכרים אימון תזונתי, הציעו מדריך חינמי למהפך בריאותי בכל מטבח, תוך 3 ימים. אם אתם מוכרים שירות אימון כושר הציעו חוברת מתכונים עם המתכונים האישיים שלכם, אם יש לכם חנות מתנות הציעו חינם את המדריך: 30 המתנות המקוריות ביותר של השנה וכדומה. אלו מדריכים שמי שמתעניין בתחום לא יכול להישאר אדיש אליהם, הם מוצעים בחינם ומאפשרים לכם לשלוח את המתנה בחינם במייל או בניוזלטר, ועל ידי כך להגדיל באופן משמעותי את מספר המנויים לדף העסקי שלכם בפייסבוק, להגדיל את רשימת התפוצה החוקית שלכם במייל וכן הלאה.

בשלב הבא אתם צריכים ליידע את כל מכריכם על ההצעות החדשות שלכם. בחרו בכל פעם הצעה אחת, העלו אותה לקיר שלכם, בקשו שיתופים והגדילו את קהל המנויים שלכם באמצעות חיבורים חברתיים. שיתוף אצל חבר אחד שיש לו מאות ואף אלפי חברים בפייסבוק, יכול לעשות שינוי אמיתי במספר המנויים שלכם ברשת החברתית.   

דילוג לתוכן