1.מבזבזים אנרגיה בדיבורים

גם אם אתם יצורים חברתיים, נסו להתכנס בעצמכם ולא לפצוח בשיחות עם יתר הנבחנים שממתינים לאודישן. בדקות שלפני האודישן שלכם, אתם צריכים להתרכז ולהתכנס בשקט פנימי שישמר את האנרגיה שלכם. לעתים, שיח חברי שכזה בחדר ההמתנה מסיט אתכם מהמטרה, פוגע לכם בפוקוס וכך גם משפיע על טיבו של אודישן.

2.מתעסקים במכשיר החכם שלכם

לא במקרה ההמלצה של המון בוחנים ומלהקים היא להתנתק לפני האודישן. הסיבה? עידוד יצירת השקט הפנימי שמשפיע מאד על הריכוז שלכם. לכן גם ישנה המלצה לעשות מדיטציה או דמיון מודרך לפני אודישן. בעת שאתם עסוקים במכשיר החכם שלכם, אתם עתידים להיות מוצפים ממידע רב ברשתות החברתיות ואתרי החדשות. מספיקה ידיעה אחת בכדי לפגוע בריכוז שלכם. טיפ אליכם: הכניסו את המכשיר לתיק והוציאו אותו רק לאחר האודישן.

3.מקשיבים לשיחות של אחרים על כמה קשה היה

לבטח גם אתם זוכרים את אותם הימים מבית הספר, בהם הייתם שומעים תלמידים מתלחששים עד כמה קשה היה להם המבחן שהם נבחנו בו. בלי שרציתם, המידע הזה השפיע עליכם ופגע לכם בביטחון. ההמלצה אליכם? המתינו בחדר ההמתנה עם אוזניות והאזינו למוסיקה קלאסית ומרגיעה. הדבר האחרון שאתם צריכים להיחשף אליו הוא אל דיבורים שליליים שלא ייטיבו עמכם.

4.אודישן: ראיון עבודה לכל דבר ועניין

האטיטיוד שלכם הוא משהו שאתם צריכים לעבוד עליו – גם בחדר ההמתנה לאודישן וגם באודישן בעצמו. עליכם לזכור כי מדובר על ראיון עבודה שלכם, כך שחשוב להתנהל כמו בראיון עבודה. מומלץ להימנע כמה שרק ניתן מניהול שיחות, דיבור בקול חזק, ניהול שיחות על ספיקר וכל דבר אחר שיכול לפגוע בתדמית שלכם.

5.שואלים את מנהל האודישן מתי תורכם (שוב ושוב)

ואם ישנה טעות נוספת שרבים לפניכם עשו ואתם תנסו להימנע ממנה, היא לשאול שוב ושוב את מנהל האודישן מתי יגיע תורכם. נסו להיות כמה שיותר סבלניים ולזכור כי אתם לא היחידים שמגיעים להבחן. הישארו ישובים נינוחים באזור ההמתנה ותרגלו נשימות – זהו הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות.

דילוג לתוכן