השקעה ברהיטים מצריכה מכם להשקיע לא מעט כסף. מדובר על שדרוג עיצובי-פונקציונאלי שאתם עושים אחת לכמה שנים, כאשר המטרה שלכם היא להבטיח שדרוג לטווח הכמה שיותר ארוך. ארונות הינם רהיט מוביל שנוכח בכל בית, כאשר הבחירה שעליכם לקבל היא האם לשלב ארונות דלתות או ארונות הזזה. רגע לפני שגם אתם עושים את הבחירה שלכם ומתכננים את הארון הבא שלכם, דעו כי ארונות ההזזה מסתמנים כשהשקעה לשנים:


הסבירות כי תצטרכו ארון גדול יותר קטנה

הסיבה הראשונה כי ארון ההזזה שלכם הינו השקעה לשנים היא מאחר והסבירות כי תצטרכו ארון גדול יותר בעתיד קטנה. בעת שמתכננים ארון הזזה, מראש מתכננים ארון גדול יותר המנגיש לכם מרחבי אחסון גדולים יותר מאלו שאתם באמת צריכים בפועל. הכלל לתכנון נכון של ארון הוא הסתכלות כמה שנים קדימה, כך שמעצב הארונות יתכנן אתכם את הארון עם אקסטרה מקום. מה שמניע המון פעמים אנשים להחליף את ארון הבגדים הוא מחסור במקום, אך עם תכנון נכון של הארון אתם יכולים להיות שקטים לשנים הבאות.


העיצוב הינו על זמני כך שהוא מתאים לכל שדרוג

לצד הפונקציונאליות של ארון הזזה, חשוב גם לזכור את המעטפת העיצובית של הארון. מה שמאפיין את ארונות ההזזה בין היתר הוא העיצוב הקלאסי, האלגנטי והעדין שמתאים לכל חלל – ללא כל קשר לקו העיצובי הנוכח בו. כשם שמחסור במקום בארון הבגדים מניע אנשים לשדרג את ארון הבגדים שלהם, כך גם עיצוב הארון שלעתים יכול להצטייר כמיושן ומאד לא עדכני. עם ארון ההזזה שלכם אתם יכולים להיות שקטים כי אתם בוחרים בארון שהנראות שלו על זמנית. עשו בחירות מושכלות בכל הקשור לרמות הגימור והצבעים – כך שהארון יהיה רלוונטי עבורכם גם בעוד כמה שנים.


מגוון רחב של פתרונות אחסון בארון אחד

בסופו של דבר, הארון שלכם צריך לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. על כן, חשוב מעל לכל לשים את הדגש על הפאן הפונקציונאלי של הארון. בארונות הזזה, יותר מארונות אחרים, אתם יכולים לבחור במגוון רחב של פתרונות אחסון המשולבים בתוך ארון אחד. כך, יש באפשרותכם לשלב מספר רב של מדפים בגבהים שונים, אזורים המיועדים לתלייה של פריטים כדוגמת חולצות מכופתרות, מעילים או שמלות, מגירות, אזורים המיועדים לאחסנת נעליים ועוד. שלבו כמה שיותר פתרונות אחסון בתוך הארון וכך תוכלו להבטיח לעצמכם השקעה לשנים.


דילוג לתוכן