מה הוא בעצם מנעולן?

מנעולן הוא אדם בעל מקצוע המתעסק  במנעולים ובכל הסובב להם. הוא פורץ דלתות, פורץ ומחליף מנעולים, מחליף צילינדרים, פורץ מכוניות ואנו זקוקים לו על מנת למגן את ביתנו או ביתה עסק שלנו מפני פריצות וגניבות. מנעולן טוב יבין בכל היבט הקשור במנעולים וימליץ לכם על פתרון נכון וטוב לכם אישית. כמו כן עליו להיות מוסמך ובעל תעודת מקצוע ותעודת יושר ולהעניק לכם כלקוחותיו אחריות מקיפה לשירות אותו נתן לכם. על מנעולן טוב לתת מענה בשעת חירום, בכל זמן ומקום שתהיה.

למה אריה?

בזמנים החדשים, בהם הטכנולוגיה שולטת בצורה שיטתית, התפתחו והשתכללו מאד גם מערכות נעילה ופריצה של מנעולים ורכבים. עם זאת קורה לכולנו שנתקלנו בבעיה שאין ביכולתנו לפתור בצורה נכונה ובזמן מוקצב שעומד לרשותנו. במקרים כאלה עלינו להזעיק את המנעולן האמין והיעיל ביותר שקיים ובסופו של דבר לשלם כמה שפחות בעבור שירותי המנעולנות אותם יעניק לנו. מנעולן בלוד יעניק לכל תושבי גוש דן והשפלה, ובפרט לתושבי העיר לוד, שירותי מנעולנות באופן מקצועי.

אריה המנעולן מוסמך לתת טיפול לכל המנעולים שקיימים בשוק בישראל תוך שימוש במכשור המודרני והמתקדם ביותר על מנת לעמוד בסטנדרטים הקיימים כיום. ביכולתו של אריה להחליף מערכות נעילה מתאימות יותר לצרכים והדרישות של הלקוח .אריה פורץ את כל סוגי הדלתות ומפרק את כל סוגי המנעולים. כמו כן אריה עובד עשרים וארבע שעות ביממה, במשך כל ימות השבוע, כל זאת למען פתירת בעייתכם והכי חשוב, למען ביטחונכם האישי.

עבודתו של אריה, מנעולן בלוד היא עבודה מאד מקצועית, מהירה, זולה ואיכותית והוא נחשב למנעולן אמין ובכיר בענף זה. אריה בעל הסמכה ובעל תעודת יושר מהמשטרה והוא יודע לבצע פריצות לדלתות, פריצות לרכבים, פריצות של דלתות פלדלת נעולות ועוד. כמו כן אריה יגיע בתוך זמן קצר של כמחצית השעה מרגע שתקראו לו וינקוב במחיר מראש בלי שום הפתעות כי הוגנות היא הדבר החשוב ביותר. אריה מתחייב לבצע את עבודתו, תוך שהעניק יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחת, כשמתחייב ששירותו יהיה שירות ללא נזקים ועבודתו תהיה מדוייקת וללא צורך בתיקונים.

2 Comments


דילוג לתוכן