בשנת 2007 התקבלה החלטה במשרד החקלאות שמספרה 1855 בדבר עידוד בעלי משקי גידול עופות לביצי מאכל, זו היא הרפורמה בענף הלול. מבלי להיכנס לפרטים מיותרים בהחלטה מס' 1855 נאמר בקצרה שהרפורמה המדוברת תעודד השקעות מיזמים בכדי לגרום לריכוז של גידול העופות לביצי מאכל, זאת בכדי להוציא את המשקים הפרטיים ממרכזי הישובים המגדלים, לשמור על איכות הסביבה, איכות החיים ולייעל את ענף הלול מהבחינה הלוגיסטית.

וכמובן, כמו בכל השקעה, חשוב לשמור על ערכה ועל המתרחש בה  !

בסיבים תשתיות תקשורת, ישנן כמה שיטות מעניינות לאבטח את ענף הלול בהיבט האלקטרוני ובהיבט הלוגיסטי ומניסיון במיגון של כמה וכמה לולי רפורמה באזור הגליל אנחנו יודעים שיש לנו מה לתרום ללקוחותינו מענף הלול. מאחר והרפורמה מגיעה, כמרומז לעיל, ישירות לאזורים כפריים ולא למרכזי ערים חשוב לבחון עם איזה אוכלוסיה חיצונית אנו עובדים, מה המאפיינים האזוריים מבחינת מיקום גיאוגרפי וע"פ הקריטריונים הללו להתאים ולקבוע את רמת המיגון ואת האפיון הביטחוני לאתר הנבחר.

אנו נצא כאן מנקודת הנחה שבאם יתבצע ניסיון פריצה ללולים מהסוג הנ"ל, היא מן הסתם לא תתבצע בהיקף קטן אלא בהיקף תעשייתי בגלל המאפיינים של הסחורה, משקלה ונפח האחסון שלה.

לשם כך פיתחנו בסיבים סט מצלמות אבטחה אלחוטיות שכולל שיטות מיגון משולבות למגן אתרים מהסוג הנ"ל, לא נכנס לפרטי פרטים של איך בדיוק ולמה אבל כן נאמר שיש צורך מסוים בגידור פנימי, מתקנים להאטת כלי רכב, מצלמות אבטחה ייעודיות לצילום ואחסון מספרי רכב, אוטומציה בתחום השערים והאזעקות, פיקוד של מערכות מצלמות אבטחה חכמות, מידור פנימי של אזורים באתר, ניטור מרוחק של כל המערכות ע"י מוקד חכם ועוד המון "טריקים" איכותיים כדי לתפוס בבטחה את הגנבים הפוטנציאלים.

סיבים תשתיות תקשורת יכולה להבטיח לכם רמת מיגון ע"פ התקן הגבוהה ביותר עם איכות עבודה ללא פשרות שתעזור לכם להגן על ההשקעה שלכם בענף הלול.

דילוג לתוכן