אני עובד בבנק גדול במחלקת החשבות והיה לנו עובד חדש להצטרף אלינו והיא נראתה ממש עצבנית אז ניסיתי להתיידד איתה ולעזור לה להתאים ולהשתלב עם כולם. לקחתי אותה מהאורח לאורח והצגתי אותה לכל החברים שלי בעבודה והיה לה להצטרף התרנגולת שלי בארוחת הצהריים להקשיב רכילות והחדשות של כולם.

 

היא נראתה נחמדת עתה עברה לעיר שלנו נערת ליווי אבל היא הייתה סוג של מעורפל באשר למה היא עזבה את הבית רק אומר שהיא צריכה לעבור מהוריה בגלל סיבות אישיות זה היה התפקיד היחיד שלם מספיק בשבילה להיות על שלה הוא מסוגל לעזור למצוא. בעת שאכל ארוחת צהריים אחד אחר הצהריים היא נראתה שקועה במחשבות ועצובות אז שאלתי אותה מה קרה.

 

היא אמרה, אה אני רוצה לעוף הביתה בסוף השבוע ליום ההולדת של האבא שלי, אבל אני לא יכול להרשות מלונה לכלב שלי ואני יכול " t להרשות לעצמי לקחת אותו איתי אז אני לא יכול ללכת. אני שונא להפסיד יום הולדתו כל כך רע. אני אף פעם לא החמצתי אחד לפני!

 

"ובכן, אני יכול לשמור אותו בשבילך עד שתחזור, למה לא פשוט לשאול", שאלתי אותה?

 

"אני לא רוצה להיות להציק, אני מתכוון רק נפגשנו וכבר אני 'd לשאול ממך דברים.

 

""זה שור שטויות מרי, זה מה יש חברים. "כתבתי את מספר הטלפון שלי ואת הכתובת על מפית ומסר לה אותו ואמרתי כאן, רק להביא את הכלב שלך על ידי כשאתה מוכן לעזוב. לא אכפת לי בכלל, וזה יכול להיות נחמד עדיין בן לוויה ב משך קצת הבודד שלי.

 

"האם אתה בטוח שאתה יכול לקבל חיות מחמד בדירה שלך, לא הייתי רוצה לגרום לך צרות."

 

"אין בעיה בכלל . זה בסדר כל עוד הם מבקרים אחרת אני צריך לשלם תשלום נוסף כדי לקבל משלי. רק תביא אותו אלינו וללכת הביתה ותהנה. ספר המשפחה שלך אמרתי היי!

 

"היא הזדקפה מיד כאילו משקל כבד הוסר מעל כתפה כשהיא חייך חיוך רחב אמר," אתה באמת לא יודע איך שמח שגרמת לי מלאך, אני חייב לך בגדול. זה נחמד שיש חבר כמוך. אני אבא ייקרא עכשיו ולהגיד לו שאני בא, אהה אני כל כך מתרגש ללכת למשרד שירותי ליווי!

 

"הוא כמעט מעלה בועות אושר זה גרם לי להרגיש טוב בידיעה שעזרתי לה. אם הייתי יודע אז מה שאני עומד לחוות אולי היה לי מחשבות שניות נדודים של החוויה. אבל עכשיו, אחרי חווה את ההנאה שיש לו כאורח שלי שם היה ציפייה חרדה של מטפלים בצרכים שלו. הייתי להתענג צופה בו לכל תקופת זמן עכשיו. לאחר מכן, הייתי עושה לחבר טוב, אם הייתי יודע מה עומד לקרות הייתי יודע שאני עושה את עצמי טוב מתבונן בו.

 

עכשיו אני אגיד את הסיפור שלי של איך נפלתי לתוך מעמקי המושחת של בהמיות ואהבתי כל שנייה של הביזוי שלי ולמה אני עכשיו מכורים אלה תחושות והרגשות חדשים; כשסיפרתי לחבר שלי מרי אני הייתי צופה הכלב שלה לסופשבוע כשטסה הביתה לבקר נערות ליווי בתל-אביב לא הבנתי מה אני מכניס את עצמי. הייתי מנסה להיות ידידותי חבר לעבודה חדשה לגרום לה להרגיש בנוח. אבל כשהעלתה את הכלב שלה לדירה שלי, פתחתי את הדלת ויצאתי מיד מוצא את עצמי בוהה לתוך פניו של כלב ענק בעוד כפותיו הענקיות שלו העיקו על הכתפיים. משקלו גרם לי ליפול על המשקוף לתמיכה כמעט השתנתי על עצמי.

 

מרי היה מושך אותו ממני גוערת בו, "אין זקפה, לרדת, לרדת סוסה לך. הוא ידידותי מדי בזמנים זין הגודל שלו יכול להיות בעיה אבל באמת היא ענק עדין!

 

""אני לא מבין שאתה בבעלות סוס מרי, מה הוא בכלל?

 

""אירע המטיף האנגלי ענה. הבאתי לו אוכל גם. אם תיקח אותו פנימה אני אביא אותו מהמכונית ", אמר והגישה לי הרצועה שלו.

דילוג לתוכן