מה שאתם צריכים לדעת על טיפולי השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל מעניקה טכניקה ייחודית כפעולה כירורגית להשתלת שיער באזורי הראש שסובלים מהתקרחות. הטיפול להשתלת שיער מתחיל בשלב של הוצאת זקיקי שיער בריאים מאזור שנקרא "תורם" האזור המאופיין בשיער רב וחזק במיוחד ובכך אנחנו מעניקים לאיזורים הדלילים והקירחים 100% הצלחה. שיטה ייחודית זו נועדה על מנת להעניק פיתרון בהתקרחות אצל גברים וגם אצל נשים ויחד איתה כוללת העברת זקיקי שיער עמידים ברמה הגנטית, על פי רוב מהחלק האחורי של הקרקפת, הוצאתם ואותם אנו משתילים באזור קרקפת והקרחת.
 
נכון להיום השיטה התקדמה פלאות והתבססה רובה ככולה על טכניקת השתלת יחידות זקיקי שיער FUE, כאשר כל זקיק יוצא מקבץ של 1-4 שערות. זה מאפשר לאזור הנתרם לקבל תוצאות פנטסטיות יחד עם מראה שיער טבעי לחלוטין כן כן! הוצאת השתלים מתבצעת באמצעות מכשיר ייעודי חשמלי – שמאפשר להסיר עד 5000 שתלים במהלך טיפול יחיד. פשוט מטורף!
 
פיתרון מושלם למראה שיער טבעי, בריא ומלא

התקרחות בקרב גברים היא שכיחה למדי ומובילה לשינויים מרחיקי לכת במראה המלווה בתחושת אי נוחות מטרידה. התקרחות נגרמת על ידי נשירת שיער מוגברת מסיבות שונות, מסיבות גנטיות או עקב לחץ נפשי או גיל מתקדם. טיפולי השתלת שיער הם פיתרון איכותי שאינו מצריך הליך כירורגי ואינו מלווה בכאב, והתוצאות המתקבלות משנות חיים. השיטה החדשנית ביותר בתחום היא fue + DHI, המספקת תוצאות מצוינות ומציגה שיער שופע, מלא וטבעי. רבים מהסובלים מבעיות נשירת שיער והתקרחות מחפשים פתרונות מקצועיים בטורקיה. עם זאת, לאור איכותם ורמתם של מומחים בתחום זה בישראל ושיטות הטיפול המתקדמות, בהחלט ניתן ואף רצוי לוותר על נסיעות מיותרות אלא אם כן ברצונכם לחופשה ונופש.
 
שיטת FUE + DHI החדשנית והמהפכנית בישראל
אחד המומחים הטובים ביותר והשתלות שיער בעל שם עולמי הוא ד"ר שלום שאלתיאל, אחד מחוקרי השתלות השיער המהפכניים בישראל והמוביל בעולם בתחום הטיפול החדשני ב- fue + DHI. זוהי טכניקת הטיפול היעילה והאיכותית ביותר, אסתטית למראה שיער אחיד ומלא, כולם אחראיים מקצועית, במחירים נוחים ובשיעור הצלחה של 100%. הטיפול מקנה לשיער מראה טבעי ומתחדש, מבוצע בהרדמה מקומית בלבד ואינו מלווה בכאבים כלל. זקיקי השיער המושתלים באזור המיועד מחדשים תהליכי צמיחה טבעיים, הטיפול אינו משאיר צלקות, בניגוד לשיטות העבר שגרמו לעיתים לסבל במהלך הטיפול, והותירו אחריו צלקות ניכרות שהעיבו על המראה האסתטי הרצוי. השיטה החדשנית מהווה פריצת דרך וחוללה מהפכה בטיפולים האסתטיים. הטיפול אינו פולשני, בטוח לחלוטין ואינו מלווה בתופעות לוואי כלשהן.
 
הייחודיות והיתרונות של טיפולי השתלת שיער FUE + DHI
שיטת FuE + DHI מבוצעת באמצעות מחט ייחודית – Implatner עובד בשיטת No Touch ומאפשר לרופא המטפל להשתיל זקיקי שיער ללא מגע לצד שורש השיער, מה שמונע החלשת שורשי השערות המושתלות. יתרונות הטיפול כוללים:
 
• השימוש במחט הייחודית מאפשר לייצר זווית נכונה לכיוון צמיחת שיער טבעית.
• נזק מינימלי ומינימלי לרקמות מבלי לפגוע בעצבים, נשימה ורקמת קולגן סביב השיער המושתל. זה משמעותי לאפשרות של צמיחה טבעית ובריאה של השיער לאחר הטיפול.
• צפיפות גבוהה של שיער מושתל למראה שעיר מלא, עשיר ואחיד.
• שליטה אופטימלית בעומק השתל.
• זמני התאוששות קצרים וצמיחה מחודשת תוך 8 חודשים בלבד של 90% מהשיער המושתל שנמשך כל החיים.
• שיטה זו אומצה על ידי ידוענים רבים בכל רחבי העולם בשל התוצאות המוצלחות שהיא מספקת.
 
אל תישאר קירחים מכאן ומכאן! טיפולי השתלות בישראל הם התשובה
השתלת שיער בישראל בשיטה החדשנית מבטיחה לך טיפול על ידי טובי המומחים בתחום מתוך אחריות לבריאות המטופלים. ישראל נחשבת כיום לשחקן מרכזי בעולם השתלת שיער בשל הון אנושי, כיו
דילוג לתוכן