פונדו שוקולד לפינוק מושלם ומתוק במיוחד!

כולנו מכירים את המתוק המתוק הנוזלי הזה, שאפשר לטבול בו כמעט כל דבר וליהנות מקינוח שוקולדי משובח וטעים. אבל האם ידעתם שאתם יכולים לשלב אותו גם באירוע הבא שלכם לדוגמא בבר מצווה ולפנק את האורחים שלכם בטעמים הנהדרים שלו? אם כן, פונדו שוקולד הוא אחת האטרקציות החדשות הפופולאריות ביותר בתחום בר ממתקים לבר מצווה. אפשר למצוא אותו במגוון של אירועים שונים לצד קינוחים נוספים.

לא רק בשנות ה 80…

פונדו שוקולד ודאי יחזיר רבים מכם כמעט שלושים שנה אחורה… שנות ה 80 הביאו איתן בסערה גדולה את הפונדו, שהפך לאחד המאכלים/הקינוחים הפופולאריים בבתים רבים, ובעיקר לצד חברים ובמסגרת אירועים משפחתיים כדוגמא בר מצווה וכיום קיימת אופציה לבר ממתקים לבר מצווה. לאחרונה הוא חוזר, ובגדול. הפונדו, שמגיע אלינו ישירות מהמטבח השוויצרי, לא מוכרח להיות דווקא עם שוקולד. הוא יכול להיות עם גבינה, בשרים ואפילו פירות. הפונדו כולל סיר עם נוזל חם, כמו שוקולד למשל או גבינות מומסות ומתחתיו מתקן חימום. הפונדו הוא כמו טקס. לוקחת בו חלק קבוצה של אנשים, כשלכל אחד מהם מזלג ארוך איתו טובל את הלחם, הפרי או הבשר בנוזל החם.

אטרקציה מתוקה בכל אירוע

את פונדו השוקולד תוכלו כמובן לשתף עם חברים כאטרקציה בבר ממתקים לבר מצווה, אבל אם תרצו, תוכלו גם לשלב אותו בכל אירוע. אם אתם מתכננים, למשל, מסיבת יום הולדת גדולה בקרוב או אולי מסיבת רווקים או רווקות, תוכלו להציע לאורחים שלכם פונדו שוקולד מצוין, שיהפוך את הערב למתוק וטעים. אין ספק שזו "התעסקות" ואטרקציה נפלאה לכל אירוע ובהחלט מתאים כבר ממתקים לבר מצווה. האורחים שלכם יוכלו לגשת לדוכן שבו עומד הפונדו ויחד עם חברים נוספים לטבול את הפירות בתוך נוזל שוקולד חם, מתוק וטעים. לצד הפונדו תוכלו להניח פירות כמו תותים, בננות, מרשמלו ואפילו פרוסות עוגה ולטבול בהנאה בתוך השוקולד.

היכן משיגים את הפונדו

ניתן למצוא בחנויות השונות מגוון של מתקני פונדו ביתיים, אולם אם תרצו להציע אותו לאורחים שלכם באירוע, תוכלו להזמין חברות מיוחדות, המציעות שירות של קינוחים של בר ממתקים לבר מצווה בין היתר, פונדו ועוד. חברות אלו יביאו ישירות לאירוע שלכם מתקן מיוחד ויציעו לאורחים שלכם מבחר של אפשרויות, אותן יוכלו לטבול בשוקולד.

דילוג לתוכן