אנו משתכנעים לבצע רכישה. תהליך הרכישה שלעצמו הוא קל למדי שכן אנו ב"לחיצת כפתור" שולטים בכל מעשינו אולם יחד עם זאת אנו צריכים להיזהר שמה ניפול לתרמית דרך רשת האינטרנט ונמצא ששילמנו או הוצא מאיתנו כספים במרמה ללא שמגיע לנו תרומה. הפיתוי ברשת הוא כה גדול כמעט בכל תחום ולכן אנו צריכים לשמור על ערנות ולהיות בטוחים ממי בדיוק אנו מזמינים. כדי להגן עלינו הצרכנים ישנה טכנולוגיה מובילה וגבוהה ביותר שבשימוש על ידי חברות האשראי ומי מהמוכרים,ספקים וכל מוכרי תכולה על סוגיהם השונים שנמצאים בהתקשרות עימם מחוייבים לפעול על פי עקרונות וצעדי אבטחה גבוהים אלו. אנו הלקוחות נוכל לזהות אתר מאובטח כאשר יופיע לנו תמונת לוגו של התקן הגבוה ביותר שקיים היום והוא תקן ה Pci תקן עולמי שהוקם בשיתוף פורום החברות אשראי בארץ ובעולם ועל כן חפשו תו זה כדי להיות שקטים ורגועים שיש לכם עסק עם אתר של בית עסק שפועל כשורה.

תמצאו ברשת מבחר עצום ביותר של מוצרים לרכישה מפרחים דרך זרים מתוקים ואפילו עד רכבים, ממש הכול מהכול כמעט, ולנו נותר לבחור את מבוקשנו. כמובן שעלינו להזהר אחרי הכול לא מדובר באיזה משלוח פירות שאנו בוחרים ומשגרים לאהובינו שכן נזמין באתר שאנו לא מכירים ו…לא בטוח שנזכה לראות את מה שהזמנו.
כיום אני מסיק מאנשים שאני משוחח עמם שהם יותר פתוחים לרעיון שלהזמין מוצר/ים מרשת האינטרנט אך הם עדיין מאוד מסוייגים ומבצעים רכישה לרוב באתרים "גדולים ומוכרים" ושביצעו אצלהם כבר רכישה בעבר ולמעשה הם מבצעים רכישה "חוזרת" מה שנקרא בשפתינו "לקוח חוזר" האמנם? לאחר סקירה במאמר זה על אופציות רכישה באתרים אחרים נוספים ניתן להסיק שיש ללמד ו"לחנך" את הלקוחות לצרכנות נבונה, הכוונה שהלקוח ישים לב לסימנים המעידים על אתר מאובטח ובטוח לשימוש הן מבחינתו ופרטיו החסויים והן מבחינת האתר שכן עומד מאחורי כל אתר (לרוב) בית עסק לכל דבר ועניין.

דילוג לתוכן